Масові обшуки на Закарпатті: що знайшли у місцевих контрабандистів

Політика

У понеділок, 1 червня, в Ужгородському, Мукачівському та Виноградівському районах відбулася низка обшуків, під час яких виявлена контрабанда. Про це повідомляє Апостроф з посиланням на журналіста Віталія Глаголу.

Журналіст розповів у соцмережі, що 1 червня на Закарпатті провели відразу кілька обшуків в Ужгородському, Мукачівському та Виноградівському районах. У Виноградові на складі у місцевого контрабандиста Юрія Смирнова знайшли мішки і ящики набиті напівдорогоцінним камінням, який саме готували до нелегальної відправки за корд

ASPI news повідомляло, що на Закарпатті прикордонники затримали двох чоловіків у гідрокостюмах з контрабандними сигаретами. Чоловіки були без документів та одягнені у гідрокостюми. Правопорушниками виявилися українці, мешканці селища Ділове. Чоловіки 27 та 32 років планували перемістити до сусідньої Румунії майже 2000 пачок сигарет. Нагадаємо, за підсумками 2019 року у Держприкордонслужбі констатували, що з кожним роком Україна стає більше привабливою для європейців та менше приваблює росіян та білорусів.

Залишити відповідь