Марш захисників-2020

Суспільство

Марш захисників України до Дня Незалежності відбувся в Ужгороді

24 серпня, в День Незалежності України Ужгород долучився до Маршу Захисників України, який нині відбувається у центрі Києва. Сьогодні обласним центром крокує ветеранська спільнота Закарпаття, повідомляє «Сайт міста Ужгород».

Ті, хто пліч-о-пліч давали відсіч російському агресорові і продовжують протистояти загрозам незалежності рідної землі, зібралися на площі Петефі й рушили до площі Народної. На чолі колони – родини загиблих захисників України, за ними військові капелани, бійці військових частин, добровольці, волонтери. Їм учасники ходи тричі скандують “Слава!”.

До ходи приєднуються перехожі, туристи, небайдужа громада міста й усього Закарпаття. Усі разом вони пройдуть майже 3 кілометри від площі Петефі, проспектом Свободи, транспортним мостом до головної адміністративної площі Закарпаття. Учасники маршу наголошують, що в нашому регіоні є гідні нащадки захисників Карпатської України, спадкоємці їхньої бойової звитяги, які продовжують відстоювати інтереси Української держави.

У ці хвилини в Ужгороді на набережній Незалежності традиційно триває акція «Фото Патріота», де кожен зможе зробити собі на згадку патріотичну світлину й одночасно підтримати благодійний проєкт закарпатських волонтерів.

Тож не будьмо байдужими! Будьмо незалежними!

Більш детально: https://youtu.be/_C-z4bFkQzQ

Залишити відповідь