Літо за кордоном: Куди закарпатці планують подорожі?

Суспільство

Пора відпусток цього року має свою специфіку. Все більше українців обирають відпочинок у межах країни. Однак є й такі, хто не зраджує традиціям відпочивати за кордоном. Ми в Uzhgorod.net.ua дізналися у почесного працівника туризму України Олександра Доктора, куди бронюють подорожі закарпатці.

–        Олександре, чи мають турагенції Закарпаття вже якусь детальну інформацію з приводу відкриття авіапростору?

–        Станом на 15 червня повітряний простір відкритий і на в’їзд, і на виїзд. Сьогодні виступив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба і сказав, що міністерство не буде заважати українцям їхати за кордон на відпочинок. Якщо країна якась готова приймати українців, то наші громадяни можуть їхати за кордон. Але залежно від того, в якій групі ризику по COVID ця країна, після повернення додому відповідні заходи й будуть вживатися до наших громадян.

–        Куди вже можна літати?

–        Наразі безпроблемне авіасполучення з Білоруссю, Албанією, можна полетіти в США, Туреччину, Великобританію. Чекаємо на відкриття Тунісу, з 1-го липня також на Грецію, Чорногорію, Хорватію, Емірати. Крім того, є вже інформація про те, що, швидше за все, з 1 липня відбудеться і відкриття Єгипту. Потім будуть додаватися Мальдвіви та інші напрямки. Ситуація змінюється щодня.

–        А якщо вже сьогодні є бажання відпочити?

–        Якщо турист хоче поїхати на відпочинок, то найбезпроблемніший напрям на сьогодні Туреччина.  

–        Куди вже здійснюєте бронювання?

–        Наразі закарпатці активно бронюють відпочинок всередині України. Також популярні Туреччина, Болгарія. Єгипет Чорногорія, Хорватія.

–        Коли варто очікувати відновлення автобусних турів?

–        Автобусні тури напевно що будуть запущені одними з останніх. Все залежить від обмежень тих країн, які перетинатиме тур. Тому, думаю, раніше серпня не варто очікувати.

Залишити відповідь