Літні дитячі табори на Закарпатті: де, коли і за скільки?

Суспільство

Навчальний рік закінчився, батьки активно задумуються над тим, як організувати для своїх дітей незабутній літній відпочинок.

Більшість таборів відпочинку, які діяли минулого року, цьогоріч не прийматимуть дітей. Точно не працюватимуть літні табори при школах. 

Наразі журналістка «Голосу Карпат» знайшла лише декілька варіантів для літнього відпочинку дітей на Закарпатті. Проте дати заїздів відомі не у всіх, бо всі очікують закінчення карантинних обмежень.  

Оздоровчий табір Шаяни

Розміщення: заклад розташований гірській лісовій місцевості санаторно-курортної зони “Шаян”. 

Період зміни: не вказано.

Вік дітей: не обмежений.

Ціна: не вказана. Просять уточнювати.

Для дітей є ігрові майданчики та басейн. 

Проживатимуть вони у спальному корпусі блочного типу. 

Харчування – п’ятиразове. Додатково передбачений щоденний прийом мінеральної води «Шаянська-242» під наглядом лікаря і необмежена маса чистого гірського повітря.

 Екскурсії, поїздки здійснюватимуться на власному автобусі у визначні місця краю: музеї, зони відпочинку, заповідники, а також пішохідні походи до Силоамських купалень, ріки Тиса, в гори, на прикордонні застави.Також обіцяють проведення розважальних і концерних програм для дітей.

Дитячий творчий проект SMILE-CAMP

Розміщення: Тячівський район, село Калини. 

Тема зміни «Діти шпигунів».

Це масштабна квест – зміна, повна таємниць і шифрів, де у кожного є реальний шанс зробити неможливе можливим і випробувати себе. Це спецзавдання, секретні місії і пошукові операції, творчі та інтелектуальні вечора. Це можливість заявити про себе і поборотися за звання кращого спецагента!

Період зміни: 10.07. – 23.07

Вік 7-16 років
Вартість зміни: 14800 грн.

Умови проживання та харчування не вказані.

Закарпатський обласний дитячий санаторій “Малятко”

Єдиний лікувально-оздоровчий заклад на території Закарпатської області, який надає оздоровчі, профілактичні та реабілітаційні послуги дітям дошкільного та шкільного віку.

Сучасна фізіотерапевтична та реабілітаційна база, комфортні умови перебування, з цілодобовим наглядом та індивідуальним підходом до підбору оздоровчих та виховних заходів, сприяють зменшенню кількості і тривалості захворювань у дитини

Період зміни: узгоджується індивідуально. Робота закладу та прийом дітей на оздоровлення  розпочнеться відразу після закінчення карантину. Заявки на оздоровлення дітей приймаються в телефонному режимі або в електронному варіанті. 

Вік дітей: 5-16 років. 

Вартість однієї доби складає 467 грн.

У цю вартість входить:

Проживання

Харчування (5 разів на добу)

Медичне обслуговування ( консультація та огляд лікаря, призначення фізіотерапевтичних процедур, масажу, ЛФК і т.д.)

Педагогічна робота ( виховання, навчання, розваги, творчість)

Цілодобовий нагляд за дітьми

Фізіотерапевтичні процедури, ЛФК.

Літній денний дитячий табір «INSECTARIUM» від LT SCHOOL
10 днів абсолютних пригод чекають на дітлахів в справжньому інсектаріумі! ІНСЕКТАРІУМ – це захоплююча пригода в реальному житті зі змаганнями, загадками, ребусами, подорожами, які відкриють світ природи та подарують дитині незабутні враження від зустрічі зі справжніми ручними метеликами та іншими представниками зоосвіту! Англійська мова та руханка щодня додадуть користі та драйву цій літній авантюрі!
Харчування 2-разове (обід і підвечірок).
Вік дітей: від 6 до 13 років (поділ на вікові групи).
Тривалість програми: 10 днів.
Час: з 9.00 по 17:00

Дати заїздів:

1 заїзд: 15.06
2 заїзд: 22.06
3 заїзд: 29.06
4 заїзд: 6.07
Вартість: 5 днів – 1995 грн.

Залишити відповідь