Лікарі розповіли про стан 23-річного чоловіка із Хустщини, у якого стріляв знайомий

Суспільство

Нагадаємо, у понеділок, 11 травня вночі, близько 4-ї години, до поліцейських Хустщини надійшло повідомлення від медиків центральної районної лікарні про те, що з травмою голови до них доставлено 23-річного жителя села Олександрівка. Його, зі слів правоохоронців, поранили зі зброї, імовірно травматичної.

Як розповів у коментарі заступник головного лікаря по лікувальній роботі Хустської центральної районної лікарні ім.Віцинського Олександр Нікітін, в жителя с.Олександрівки поранення серйозне — проникаюче в порожнину черепа з пошкодженням структур головного мозку.

«Поранений під час госпіталізаціі був притомний, знаходився у середньо важкому стані. Йому було зроблено рентгенобстеження, під час якого було виявлено стороній предмет — кулю від травматчної зброї. Чергові медичні працівники зв?язалися з обласними колегами-спеціалістами, доповіли про стан і характер ушкоджень пацієнта, після чого було прийнято рішення транспортувати постраждалого до Обласного клінічного центру нейрохірургії та неврології», — зазначив Олександр Нікітін.

За словами заступника головного лікаря Хустської ЦРЛ ім.Віцинського О.Нікітіна, пораненого чоловіка прооперували, кулю з порожнини черепа вилучили.

«Сподіваємося, з ним усе буде добре», — додав лікар.

Залишити відповідь