Кумовство “вирішить” посаду заступника прокурора Закарпаття?

Політика

Прокурора, розшукуваного Інтерполом, Волошина планують призначити заступником прокурора Закарпаття?

“Кришувальника” корупційних оборудок – Андрія Малинича готують на посаду заступника прокурора Закарпаття. Про це за інформацією з власних джерел на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук повідомив громадський активіст Євген Рахімов.

“Можливо, новопризначений прокурор Закарпатської області – Дмитро Казак не знає, але нагадаю, що пан Малинич є кумом депутата-втікача Івана Волошина і за сумісництвом – учасником багатьох корупційних скандалів, рейдерства, і “дахування” злочинності в області. Також дружина – нотаріус Малинича, є фігурантом кримінальних справ щодо шахрайства на користь того ж Волошина. ДумайТе”, – наголошує Є.Рахімов.

У відповідь на це повідомлення своє обурення з цього приводу висловив громадський правозахисник Віталій Грегор: “Якщо Малинича призначать, я особисто вийду на безстрокову акцію протесту під стінами прокуратури і буду доти там поки його … не знімуть.”

Як раніше інформувало Закарпаття онлайну справі оголошеного в міжнародний розшук депутата Ужгородської міької ради Івана Волошина київські правоохоронці обшукували будинок закарпатського прокурора Андрія Малинича.

Крім того, обшуки у справі депутата Волошина відбувалися також в офісах ужгородських нотаріусів Малинич і Балаж.

Залишити відповідь