Контрабанда йде: закарпатці переправляють через Тису, а румуни везуть далі

Суспільство

Потік контрабанди сигарет з боку Закарпаття в Румунію через Тису не припиняється. Зазвичай закарпатці переміщають її через річку, що поділяє кордон, а далі нелегальний товар везуть їхні румунські спільники вглиб країни.

27 червня о 3-й годині ночі неподалік від прикордонного села Кемерзана (повіт Сату-Маре) румунська поліція побачила кількох людей, які незаконно перетнули кордон України та Румунії, і переміщували громіздкий вантаж.

Утім затримати порушників не вдалося – вони втекли на територію Закарпаття, покидавши пакунки. Про це були поінформовані українські прикордонні органи. На місці було виявлено вісім пакунків з сигаретами (6189 пачок) на суму 72 411 леїв.

Того ж дня близько 7-ї години ранку вже за 25 кілометрів від кордону співробітники прикордонної поліції затримали два автомобіля та водіїв, яких підозрюють у перевезенні контрабанди.

Так у автомобілі Skoda Octavia під керуванням 66-річного чоловіка виявили більше 9000 пачок сигарет українського походження. Інша автівка Volkswagen Passat, якою керував 39-річний чоловік допомагав супроводжувати вантаж. Обох затримано до розгляду справи у суді.

Залишити відповідь