Кількість інфікованих коронавірусом у Перечинському інтернаті зросла

Суспільство

13 вихованців та 4 працівників інфікувалися коронавірусом в Перечинській школі-інтернаті. Про це повідомив директор закладу Василь Коба.

Нагадаємо, перші випадки захворювання на CОVID-19 у школі-інтернаті були зафіксовані 7 травня. Тоді захворювання діагностували у 4-х дітей, віком від 11 до 15 років, та у двох працівників. В закладі проводять протиепідемічні заходи.

За словами директора Перечинської школи-інтернату, діти перебувають в інфекційному відділенні Мукачівської обласної дитячої лікарні, працівники – на домашній ізоляції.

«Діти всі активні, ніяких ознак коронавірусу. температури нема, кашлю нема. Не знаємо, що то за такий коронавірус», — каже Василь Коба.

Нагадаємо, обставини захворювання на СOVID-19 у Перечинській школі-інтернаті будуть з`ясовувати правоохоронці. Про це повідомила речниця прокуратури Закарпаття Марина Безега. За її словами, 8 травня у відомстві зареєстрували кримінальне провадження за порушення у Перечинській школі-інтернаті  санітарних норм щодо запобігання інфекційним хворобам.

Залишити відповідь