Кандидати Закарпаття на місцеві вибори від політичної партії “Слуга народу”

Політика

5 вересня політична партія “Слуга народу” представила на Закарпатті кандидатів на місцеві вибори, які відбудуться 25 жовтня.

5 вересня “Політична партія”Слуга Народу” в Закарпатті, офіційно розпочала свою виборчу кампанію “Місцеві вибори — 2020” і представила на площі Народній в Ужгороді майбутніх кандидатів в депутати усіх рівнів рад в Закарпатті та претендентів у кандидати на голови ОТГ Ужгородського, Мукачівського, Берегівського, Хустського, Тячівського та Рахівського районів.

Партія "Слуга народу" в Ужгороді оголосила про офіційний початок виборчої кампанії

Список кандидатів у депутати до Закарпатської облради від політпартії “Слуга народу” очолив чинний голова Закарпатської ОДА Олексій Петров. Раніше він працював начальником Управління СБУ в Кіровоградській області (2019—2020). Із цієї посади його звільнили 17 квітня. Ще раніше Олексій Петров очолював Департамент контррозвідки Служби безпеки України (з 2017-го до 2019-го).

Також під час представлення місцевої команди на сцену запросили інших кандидатів до обласної ради. Це туризмознавець Федір Шандор, депутатка Інгрід Туріс, політик Едгар Токар, директор Міжнародного інституту людини і глобалістики «Ноосфера» Олег Лукша, депутатка Наталія Костелеба та інші.

Кандидатом на голову майбутньої Хустської ОТГ назвали Василя Губаля — політика, колишнього очільника Закарпатської ОДА (з вересня 2014-го до липня 2015-го року). Інших претендентів на посади очільників об‘єднаних громад не назвали.

Суспільне звернулося по коментар до Віктора Щадея, який балотуватиметься від партії “Слуга народу” на посаду міського голови Ужгорода. За його словами, наразі на площі Народній перед облдержадміністрацією відбувся формальний старт виборчих перегонів. Він також додав, що офіційна реєстрація кандидатів відбудеться з 15 вересня, тому остаточні списки наразі не оприлюднені.

Залишити відповідь