Із порушеннями запрацювали промислові зони на ринках Берегова

Суспільство

Учора в міській раді відбулось засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, на якому вирішили надати дозвіл на реалізацію промислових товарів на ринках Берегова. За умови неухильного дотримання відповідних санітарно-епідеміологічних вимог. З цього приводу керівники ринків підписали спеціальні листи-зобов’язання. На порушників чекають серйозні штрафи: на керівників – від 34 до 54 тисяч гривнів, на фізичних осіб – від 17 до 34 тисяч.

Ретельно готується до відкриття торговий комплекс “Імідж”. Його власник Іван Маргітич особисто інструктує підприємців, що торгують на ртнку, яких заходів необхідно вжити для охорони від вірусу як покупців, так і продавців. Тут запрацювали лише стаціонарні магазини.

“Найбільш ймовірно, що ятки відкриють завтра,- каже Голосу Карпат керівник. – Треба повноцінно виконати всі вимоги Держсанслужби.”

Добре підготувався до відкриття своєї промислової зони, вхід до якої з центральної площі Кошута, Юрій Сегляник. Проводиться сканування
температури у відвідувачів, їх долоні обробляють антисептиками, без масок нікого не пускають.
Відчинились речові ятки і в центральній частині кооперативного ринку.

Проте, більшість із порушеннями. Лише на поодиноких є захисні екрани, як цього вимагає Держсанслужба, продавці користуються масками суто формально.

Торгують і на прилеглій до ринку території, зокрема на центральній вулиці Іштвана Сечені, де якраз навпроти ринку знаходиться міськрайвідділ поліції, саме на яку покладено контроль за виконанням протиепідеміологічних вимог. На це вказують і окремі дописувачі в соціальній мережі. В основному з асфальту продають молочні вироби, але зустрічаються й особи з букетами червонокнижних квітів у руках

Залишити відповідь