Група епідеміологів досліджуватиме ситуацію в Міжгірському районі, де досі немає жодного хворого на Covid-19

Головна, Суспільство

Сьогодні в Міжгірський район виїхала мобільна група епідеміологів, які досліджуватимуть ситуацію в гірському районі Закарпаття, де досі немає жодного хворого на Covid-19, – повідомило у вівторок державне агентство новин Укрінформ.

З  повідомленням про епідеміологічне дослідження  на брифінгу в Закарпатській ОДА виступила директор ДУ «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗу» Галина Сітник.  За її словами, феномен Міжгірського району на Закарпатті, де досі не виявлено жодного випадку захворювання на коронавірус, –  дуже цікавий момент. Саме тому у вівторок у Міжгір’я поїхала мобільна група в складі керівника регіонального штабу з боротьби з Covid-19 Ігоря Шинкарюка та головного епідеміолога Закарпаття Вікторії Тимчик. Вони перевірять, чи правильно працюють мобільні бригади в районі по відбору зразків, як проходить тестування та чи дотримуються карантинних заходів у районі, – сказала Сітник.

Сітник також розповіла, що мобільна група планує також відібрати зразки від хворих у районі та привезти їх на дослідження в Ужгород. Спара в тому, – продовжила вона, – що в лабораторний центр МОЗ в Ужгороді раніше доставляли зразки з Міжгір’я, проте усі результати ПЛР-тестів були негативними. Тим не менше, – зауважила вона, –  рівень рівень захворювання в навколишніх районах, включаючи сусідню Львівську область, надзвичайно низький. На противагу їм у найбільших районах Закарпаття – Мукачівському та Ужгородському – сотні хворих, каже фахівець. 

Залишити відповідь