Ельфійське містечко, гноми та екзоти: як ужгородці прикрашають своє місто

Суспільство

Ужгородці дуже люблять своє місто і постійно намагаються його прикрашати. Як це виходить – дивіться на фото!

Ельфійське містечко в центрі Ужгорода

Тільки уважний перехожий помітить на одній із клумб міста неймовірно красивий кам’яний ансамбль – маленьке містечко із розфарбованих камінців посеред квітів та кущів. Воно розташоване в Ужгороді на клумбі перед будинком, що по вулиці Ракоці. Міні-містечкові вже років зо п’ять чи шість, його постійно оновлюють.

Спочатку це були всього два чи три будиночки – відповідної форми камінці, гарно розмальовані. Навесні вони звеселяли око уважним перехожим, влітку дещо ховалися поміж зелені та квітів, а взимку покрівлі осель вкривалися снігом і чекали першого весняного сонечка…

З кожним роком у міні-поселенні з’вляються нові будиночки, зараз уже розташована й кав’ярня, і квітковий магазин. А саме містечко отримало назву “Ельфійське” – за назвою одного з будиночків-камінців.

Гномики та дерев’яні вироби

Сусіди дивилися на цю красу й вирішили також створити щось своє – тож невдовзі практично навпроти постало ще одне маленьке містечко, цього разу – клумба гномів. 

Так, можливо, тут довелося менше фантазії докладати, та все одно цікаво і гарно.

Екзотичні дерева та квіти

Ужгород унікальне місто в тому сенсі, що в ньому росте багато екзотичних рослин, приміром, Юдине дерево, про яке ми вже писали, павловнія – дерево, що росте найшвидше в світі, і вже не говоримо про сакури, магнолії, тюльпанові дерева та багато-багато інших. 

Чимало цікавих рослин можна побачити, зокрема, в ботанічному саду Ужгородського національного універсистету. На жаль, зараз він закритий через карантин, тож милуватися тією красою можуть хіба що працівники ботсаду.

Окремі ж рослини нам вдалося сфотографувати, тож пропонуємо подивитися на них бодай дистанційно! 

Залишити відповідь