До озера Синевир у вихідні автівки не пропускатимуть

Суспільство

Недавно національний природний парк “Синевир” запропонував громадськості обговорити питання щодо доцільності проїзду автомобілів від центральної дороги до озера Синевир

Про це повідомляє  офіційний сайт НПП “Синевир”.

Від центральної дороги до озера Синевир – відрізок, відстанню понад 1 км. Це шлях з кількома підйомами. Є люди, яким здолати цей шлях дуже легко. Але для ще більшої частки туристів це складно або дуже складно. Йдеться не лише про літніх людей, але навіть людей середнього віку з різними на те причинами. Звісно, для інвалідів взагалі неможливо без транспорту дістатися озера. 

Враховуючи усі обставини, в НПП “Синевир” вважають за доцільне залишити можливість для туристів діставатися до озера на автомобілях, але ввести обмеження у пікові дні, зазвичай це вихідні. “Нагадуємо пішим туристам, що дістатися до Морського ока можна не лише основною дорогою, куди їздить транспорт, але й альтернативною – стежкою лісом, яка добре обладнана. Цей шлях саме для активних людей, які можуть багато рухатися і через це отримати більше переваг від милування красою природи. Щодо автомобільної дороги, то ми розпочали будівництво ще одного з’їзду, який має розвантажити рух автомобілів на ділянці під озером. Мусимо враховувати потреби різних туристів”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що недавно національний природний парк “Синевир” запропонував громадськості обговорити питання щодо доцільності проїзду автомобілів від центральної дороги до озера Синевир.

Нагадаємо також, що з 11 травня озеро Синевир відкрито для відвідувачів

Залишити відповідь