Батьки радійте – школи запрацюють

Суспільство

Як вже повідомлялося, населені пункти нашої області, за рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19, увійшли до так званих «помаранчевої» та «жовтої» зон. Саме такий стан справ і став основним чинником щодо визначення форми роботи навчальних закладів Закарпаття.

Згідно з пропозиціями Кабінету Міністрів України, у всіх інших, крім «червоної» зони, навчання проводитиметься.  Але навчальний процес у звичній формі буде запущений лише у «зеленій» зоні. Щодо нашого краю, то тут пропонується запровадити змішану форму навчання.

Що це означає? 

Насамперед буде заборонено проведення різних масових та інших заходів, де передбачається велике скупчення людей. Окремі види занять проводитимуться на свіжому повітрі. У приміщенні повинні виконуватися заходи протиепідемічної безпеки, а це, зокрема, використання засобів індивідуального захисту, дотримування соціальної дистанції, закривання закладів на 14-ти та 7-денні карантини. Також застосовуватиметься комбіноване навчання.

Правда, це не стосується осіб, які входять до групи ризику. Вони навчатимуться лише дистанційно. Щодо молодшої школи, то дистанційна форма там не застосовуватиметься.

Залишити відповідь