Або поліцейські добре працюють лиш на Тячівщині або алкоголіки лише локальні?

Суспільство

П’яних водіїв задокументували за минулі вихідні працівники груп реагування патрульної поліції Тячівського відділу. 

✅У селі Буштино поліцейські зупинили автомобіль марки «ВАЗ-2107», який робив незрозумілі маневри. За кермом автомобіля перебував місцевий житель без водійського посвідчення і в стані алкгольного сп’яніння. Драгер виявив у нього 1,51 проміле алкоголю. На правопорушника склали відповідні адмінпротоколи та відсторонили його від керування.

 ✅У тому ж Буштині ввечері поліцейські зупинили автомобіль марки «ВMW» іноземної реєстрації, на якому не освічувався задній номерний знак. Керував автомобілем без відповідних документів місцевий житель. Водій перебував у стані алкогольного сп’яніння, але відмовився від медосвідування. На правопорушника склали адмінпротоколи за керування в стані алкогольного сп’яніння і без водійського посвідчення та відсторонили його від керування.

 ✅У Тересві ввечері працівники групи реагування патрульної поліції зупинили  автомобіль марки «Mitsubishi Lаncеr», який робив незрозумілі маневри. Водій не мав водійського посвідчення, перебував у стані алкогольного сп’яніння, але відмовився від медосвідування. На правопорушника склали в присутності свідків адмінпротоколи за керування в стані алкогольного сп’яніння і без водійського посвідчення та відсторонили його від керування.

 ✅У тій же Тересві вдень сталася незначна ДТП: автомобіль марки «Hyundai» зачепив під час руху припаркований на узбіччі «Fоrd». Коли на місце пригоди прибули  працівники групи реагування патрульної поліції Тячівського відділу, то з’ясували, що винуватець ДТП, місцевий житель, не має водійського посвідчення та перебуває в стані алкогольного сп’яніння. Під час медосвідування в лікарні в нього виявили 0,63 проміле алкоголю. На правопорушника склали адмінпротоколи за скоєння ДТП, за керування в стані алкогольного сп’яніння і без водійського посвідчення. Автомобіль затримано на спецмайданчик поліції.  Складені на правопорушників адмінпротоколи правоохоронці скерують до суду для прийняття остаточного рішення. Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Залишити відповідь