26 класів закарпатських шкіл вчаться дистанційно

COVID-19

Закарпатська область має дві помаранчеві зони це  – Ужгород та Ужгородський район, інші адміністративно-територіальні одиниці віднесені до жовтого рівня епідемічної небезпеки. Наразі в обласі вже одужала 4851 людина, після захворювання на Covid19.  4898  осіб є активно хворими, серед них 191 медик. Про це сьогодні на брифінгу повідомив перший заступник голови Закарпатської ОДА Олег Коцюба.

4 освітні заклади на Закарпатті знаходяться на дистанційному навчанні.  Це школи в Ужгороді, Ужгородському, Рахівському та Мукачівському районах. Також на дистанційному навчанні перебувають 26 класів, у яких виявлено захворювання на Covid19. Інші  функціонують у звичайному режимі.

«Завдяки запровадженню жорстких карантинних обмежень та роботи регіональній комісії,  нам вдалося покращити показники щодо захворюваності. Наразі, ситуація коронавірусної інфекції на Закарпатті не є критичною. Всі заклади охорони здоров`я забезпечені необхідним обладнанням. Медики є захищеними з точки зору наявності індивідуального захисту. До початку роботи та після її завершення вони проходять санітарну перевірку» – зазначив Олег Коцюба.

Нагадаємо, що завтра, 1 жовтня, буде проведена сесія обласної ради, на якій буде виноситись питання щодо додаткового фінансування окремих закладів охорони здоров`я, що здійснюють тестування на Covid19 .

Залишити відповідь